• 2016/2017

• Správa o hospodárení a činnosti OZ Gelnickí permoníci za školský rok 2016/2017

• Minulý školský rok sa nám podarilo založiť OZ Gelnickí permoníci. Predsedom OZ sa stala  p. Mgr. Marcela Kurajová. Podpredsedom je p. Stela Garančovská. Pokladníkom je p. Andrea Hupková. Ďalšími členmi Predsedníctva OZ sa stali: p. Mgr. Martina Švarcová, p. Renáta Hajduková, p. Vladan Hadek, p. Mgr. Vladimír Frič, p. Bc. Jozefína Kleinová, p. Ing. Zuzana Kleinová, p. Viera Foltínová, p. Mgr. Zuzana Jakubišinová. Členmi Revíznej komisie sa stali: p. Emília Kakalejová, p. PaedDr. Adela Mervová a p. Štefan Imrich.

Členský príspevok bol schválený na 5,- eur za dieťa.

V školskom roku 2016/2017 malo OZ Gelnickí permoníci 379 členov,  členský príspevok bol 1 895,- €.

Počas celého roku sme boli nápomocní  p. riaditeľke a učiteľom ZŠ v Gelnici a taktiež sme prispievali na rôzne akcie pre deti:

• V mesiaci október sme požiadali MV o zaradenie nášho OZ Gelnickí permoníci  do sieti Občianskych združení. Potrebné poplatky v danej veci boli kolok a pečiatka OZ  vo výške – 78,- €.
            • Koncom októbra sme spoločne s p. riaditeľkou a učiteľmi ZŠ zorganizovali I. ročník  lampiónového sprievodu a súťaž o najkrajšiu tekvicu, kde sme prispeli na ocenenie deti čiastkou - 38,61 €.
            • V decembri sme na Mikuláša deťom zakúpili sladkosť v celkovej výške – 49,50 €
            • Žiakom II. stupňa sme prispeli na autobus na ľadovú revue Šmolkovia v Košiciach vo výške  204,17 € .
            • Naši klubáci mali vyhlásenú súťaž o najkrajšiu vianočnú hviezdu na ocenenie sme  prispeli 48,91 €.
            • Koncom januára 2017 sme usporiadali náš tradičný už 11. ročník  plesu rodičov a priateľov školy.
            • V mesiaci február žiaci  I. a II. stupňa mali karneval, na ktorý sme prispeli - 39,48 € taktiež naše deti súťažili v súťaži Talent školy, kde sme prispeli – 30,62 €.
            • V marci sme učiteľom zakúpili kvety na Deň učiteľov v hodnote – 54,- €.
            • Na MDD sme deťom ktoré zaplatili členský poplatok zakúpili balíček sladkostí v celkovej hodnote – 718,53 €.
            • V júni organizátori OZ Gelnickí permoníci varili a predávali na Gelnickom šľapajcugu guláš, z ktorého celý zisk bol pripísaný k príjmu OZ vo výške - 164,91 €.

Počiatočný stav zo šk.roku 2015/2016  1.281,54 €

Príjem za šk.rok 2016/2017                   2.059,91 €