Hravo ži zdravo

Naši piataci sa v tomto školskom roku zapojili so svojimi pani učiteľkami do  internetového kurzu zdravého životného štýlu Hravo ži zdravo.

Žiaci plnili úlohy v 4 nadväzujúcich lekciách. Za test v každej lekcii získali pre svoju triedu body podľa úrovne svojich vedomostí. Okrem súťažných úloh vypĺňali Denníček. Pre každú lekciu boli vytvorené tri rôzne náročné dni, ku ktorým žiaci museli správne určiť zodpovedajúci príjem a výdaj energie. Správnym riešiteľom boli za každý deň pripočítané cenné body!

Ukončenie a vyhlásenie výsledkov sa uskutočnilo 15. februára 2016.

Víťazná trieda s najvyšším bodovým priemerom na žiaka v kategórii 3
– s počtom žiakov nad 20 sa stala:

ü 1. miesto: Základná škola Gelnica – 5.A

ü 2. miesto:  Základná škola Gelnica – 5.B

Víťazom srdečne blahoželáme a sme radi, že pohyb je pre nich prvoradý.

A netrpezlivo sa tešia na májovú Zdravú školu, počas ktorej absolvujú posledný májový týždeň v Rajeckej doline.

P.S. Video o obidvoch víťazoch je schované v názvoch tried. Pozývame k zhliadnutiu. smiley