Schránka dôvery

NEBOJ SA nám napísať.

E-mailová adresa schránky dôvery ZŠ Gelnica:  nebojsa@zsgelnica.sk

Schránka dôvery je tu PRE TEBA, keď potrebuješ pomôcť, poradiť sa a zdôveriť so všetkým, čo ťa trápi a teší. Ak chceš pomôcť niekomu inému, kto má problém či už v škole alebo doma. Tiež môžeš napísať, čo ti na škole prekáža, a čo by si chcel zmeniť,
ak máš nejaký nápad na zmenu.

1. Svoje nápady, pripomienky, sťažnosti, problémy, čokoľvek, čo ťa trápi, napíš na papier a vhoď do schránky. Alebo napíš e-mail, na ktorý ti odpíše naša školská psychologička. Pri písaní nezabúdaj na etické pravidlá a píš len slušné odkazy.

2. Odkaz môže byť podpísaný, ale aj anonymný.

3. Pre jednoduchšie riešenie a doručenie odpovede uveď prosím svoju triedu, alebo e-mailovú adresu, kam ti odpoveď zašleme.
Do anonymných odkazov napíš aspoň znak, alebo heslo, o ktorom vieš len ty, a podľa ktorého si odpoveď na tvoj odkaz spoznáš.

4. Na odkazy ti odpovie naša školská psychologička. Ak si praješ, aby ti odpísala/odpovedala  riaditeľka školy, konkrétny učiteľ, zástupkyňa školy, školský špeciálny pedagóg, tak to napíš do odkazu.

5.  Tým, ktorí v odkaze uvedú e-mailovú adresu odpovieme prostredníctvom e-mailu. Ak neuvediete e-mailovú adresu,
tak odpovede na vaše odkazy nájdete na webovej stránke školy v sekcii „Schránka dôvery“.
Záležitosti zasahujúce do súkromia sa, samozrejme, zverejňovať nebudú, pretože by to bolo neetické. Budú riešené diskrétne a to, čo je v listoch, sa nikto iný nedozvie!

NEZABÚDAJ, že riešiť sa budú len SLUŠNÉ odkazy!

Schránku dôvery ber vážnenezneužívaj ju na svoje výstrelky!

Schránka dôvery, kam môžeš vhadzovať odkazy, sa nachádza v spoločenských priestoroch školy v blízkosti vrátnice.